Odkryj nasze kolekcje

Sztukaterie - Listwy sztukateryjne

Eleganckie wnętrza wymagają wyjątkowego wykończenia – z pozoru niewiele znaczący detal może okazać się idealnym dopełnieniem każdej aranżacji. W naszej ofercie dostępne są więc listwy sztukateryjne przypodłogowe, ścienne i sufitowe. Szeroki wybór kształtów oraz zdobień sprawia, że każdy klient znajdzie u nas coś dla siebie, dopasowując detal do charakteru stworzonego wystroju – zarówno tego klasycznego, jak i nowoczesnego. W przypadku klasycznych wnętrz z pewnością sprawdzą się rozmaite rozety i kopuły, jeśli chodzi natomiast o bardziej współczesne rozwiązania, egzamin zdadzą na pewno listwy w wariancie oświetleniowym.

Listwy sztukateryjne dopasowane do Twoich potrzeb

Niezwykle ważna jest dla nas możliwość dopasowania dostępnych w ofercie rozwiązań do indywidualnych preferencji każdego kupującego, dlatego proponowane przez nas listwy sztukateryjne wykonane są z materiału łatwo poddającego się drobnym modyfikacjom. Co jednak istotne, stosowany do ich produkcji poliuretan jest nie tylko wdzięczny w obróbce, ale jednocześnie zachowuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Jest także odporny na wilgoć i mróz. Proponowane listwy sztukateryjne można więc dowolnie malować oraz wycinać, dzięki czemu mogą tworzyć nie tylko ozdobę, ale też estetyczną osłonę przewodów znajdujących się w pomieszczeniu lub na zewnątrz.

Jak zatem widać, w myśl zasady „Twoja dusza w Twoim wnętrzu” dokładamy wszelkich starań, by dopasować ofertę do indywidualnych preferencji każdego klienta. To jedyna droga do uzyskania efektu wyjątkowej spójności wykończenia z gustem gospodarza, a przecież o to właśnie chodzi w zdobnictwie. Z wielką troską dbamy więc o każdy szczegół – w końcu listwy sztukateryjne stanowią niezwykle oryginalny i jednocześnie stylowy sposób wykańczania wnętrz. Dzięki naszemu zaangażowaniu oraz bogatemu asortymentowi każdy klient może liczyć na realizację własnego pomysłu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Listwy sztukateryjne

Produkty

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

preloader